ALTAIR05T-800TR
Číslo produktu DigiKey
497-10809-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-10809-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-10809-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ALTAIR05T-800TR
Podrobný popis
Offline převodník Zpětný běh Topologie 16-SO
Modely EDA/CAD
ALTAIR05T-800TR Modely
Kategorie
Spouštěcí napětí
13 V
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
11,5V ~ 23V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-25°C ~ 125°C (TJ)
Pouzdro
16-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Průrazné napětí
800V