ALTAIR04-900TR
Číslo produktu DigiKey
497-10851-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-10851-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-10851-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ALTAIR04-900TR
Podrobný popis
Offline převodník Zpětný běh Topologie Do 166kHz 16-SO
Modely EDA/CAD
ALTAIR04-900TR Modely
Kategorie
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
11,5V ~ 23V
Výrobce
STMicroelectronics
Spínací kmitočet
Do 166kHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Ochrana proti poruchám
Omezení proudu, Zkrat
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Pouzdro
16-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Průrazné napětí
900V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Topologie
Zpětný běh
Základní číslo produktu
Spouštěcí napětí
13 V