ALTAIR04-900TR | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | ALTAIR04-900TR |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | Offline převodník Zpětný běh Topologie Do 166kHz 16-SO |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | ALTAIR04-900TR Modely |
Kategorie | Napájecí napětí (Vcc/Vdd) 11,5V ~ 23V |
Výrobce STMicroelectronics | Spínací kmitočet Do 166kHz |
Stav součásti Aktivní | Provozní teplota -40°C ~ 150°C (TJ) |
Výstupní izolace Izolovaný | Pouzdro 16-SOIC (0,154", 3,90mm šířka) |
Vnitřní spínač(e) Ano | Dodávaná velikost pouzdra 16-SO |
Průrazné napětí 900V | Způsob montáže Montáž na povrch |
Topologie Zpětný běh | Základní číslo produktu |
Spouštěcí napětí 13 V |