RMCF0603JT3K90
Číslo produktu DigiKey
RMCF0603JT3K90TR-ND - Páska a cívka (TR)
RMCF0603JT3K90CT-ND - Řezaná páska (CT)
RMCF0603JT3K90DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RMCF0603JT3K90
Popis
RES 3.9K OHM 5% 1/10W 0603
Podrobný popis
3.9 kOhms ±5% 0,1W, 1/10W Čipový odpor 0603 (1608 metrický) Automobilový AEC-Q200 Silná fólie
Modely EDA/CAD
RMCF0603JT3K90 Modely
Teplotní koeficient
±200ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Velikost / rozměry
0,061" D x 0,031" Š (1,55mm x 0,80mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)