CRG0603F3K9
Číslo produktu DigiKey
1712-CRG0603F3K9TR-ND - Páska a cívka (TR)
1712-CRG0603F3K9CT-ND - Řezaná páska (CT)
1712-CRG0603F3K9DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CRG0603F3K9
Popis
RES SMD 3.9K OHM 1% 1/10W 0603
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3.9 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Čipový odpor 0603 (1608 metrický) Silná fólie
Modely EDA/CAD
CRG0603F3K9 Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Řada
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Odpor
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)