PV150K3225T není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Bourns Inc.
Skladem : 5 594
Katalogový list
240 V 400 A Varistor 1 Obvod Montáž na povrch, MLCV 2-SMD, Vodič tvaru J
PV150K3225T
Číslo produktu DigiKey
PV150K3225TTR-ND - Páska a cívka (TR)
PV150K3225TCT-ND - Řezaná páska (CT)
PV150K3225TDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PV150K3225T
Popis
VARISTOR 240V 400A 2SMD JLEAD
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
PV150K3225T Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Napětí varistoru (max)
264 V
Výrobce
Stackpole Electronics Inc
Nárazový proud
400 A
Řada
Energie
9J
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Počet obvodů
1
Stav součásti
Aktivní
Kapacita při kmitočtu
140 pF @ 1 kHz
Maximální střídavé napětí
150 V
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Maximální stejnosměrné napětí
200 V
Způsob montáže
Montáž na povrch, MLCV
Napětí varistoru (min)
216 V
Pouzdro
2-SMD, Vodič tvaru J
Napětí varistoru (typické)
240 V