HMC1206JT500M
Číslo produktu DigiKey
HMC1206JT500MTR-ND - Páska a cívka (TR)
HMC1206JT500MCT-ND - Řezaná páska (CT)
HMC1206JT500MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HMC1206JT500M
Popis
RES 500M OHM 5% 1/4W 1206
Podrobný popis
500 MOhms ±5% 0,25W, 1/4W Čipový odpor 1206 (3216 metrický) Silná fólie
Modely EDA/CAD
HMC1206JT500M Modely
Teplotní koeficient
±500ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Velikost / rozměry
0,122" D x 0,061" Š (3,10mm x 1,55mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,028" (0,70mm)