HVC1206Z5006JET
Číslo produktu DigiKey
273-HVC1206Z5006JETTR-ND - Páska a cívka (TR)
273-HVC1206Z5006JETCT-ND - Řezaná páska (CT)
273-HVC1206Z5006JETDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HVC1206Z5006JET
Popis
RES SMD 500M OHM 5% 1/4W 1206
Podrobný popis
500 MOhms ±5% 0,25W, 1/4W Čipový odpor 1206 (3216 metrický) Vysokonapěťový Silná fólie
Modely EDA/CAD
HVC1206Z5006JET Modely
Teplotní koeficient
±250ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,059" Š (3,20mm x 1,50mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)