HMC1206JT100M
Číslo produktu DigiKey
HMC1206JT100MTR-ND - Páska a cívka (TR)
HMC1206JT100MCT-ND - Řezaná páska (CT)
HMC1206JT100MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HMC1206JT100M
Popis
RES 100M OHM 5% 1/4W 1206
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 MOhms ±5% 0,25W, 1/4W Čipový odpor 1206 (3216 metrický) Silná fólie
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
HMC1206JT100M Modely
Kategorie
Složení
Mfr
Teplotní koeficient
±400ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
1206 (3216 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,122" D x 0,061" Š (3,10mm x 1,55mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,028" (0,70mm)