HVC1206T1006JET
Číslo produktu DigiKey
273-HVC1206T1006JETTR-ND - Páska a cívka (TR)
273-HVC1206T1006JETCT-ND - Řezaná páska (CT)
273-HVC1206T1006JETDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HVC1206T1006JET
Popis
RES SMD 100M OHM 5% 1/4W 1206
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 MOhms ±5% 0,25W, 1/4W Čipový odpor 1206 (3216 metrický) Vysokonapěťový Silná fólie
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
HVC1206T1006JET Modely
Kategorie
Vlastnosti
Vysokonapěťový
Mfr
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
1206 (3216 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,059" Š (3,20mm x 1,50mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)