CFM12JT22K0
Číslo produktu DigiKey
S22KHTR-ND - Páska a cívka (TR)
S22KHCT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CFM12JT22K0
Popis
RES 22K OHM 5% 1/2W AXIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
22 kOhms ±5% 0,5W, 1/2W Rezistor s vývody do otvorů Axiální Samozhášivý nátěr, Pojistka Uhlíková vrstva
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CFM12JT22K0 Modely
Kategorie
Složení
Mfr
Vlastnosti
Samozhášivý nátěr, Pojistka
Řada
Teplotní koeficient
0/ -500ppm/°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Odpor
Dodávaná velikost pouzdra
Axiální
Tolerance
Velikost / rozměry
0,091" prům. x 0,256" D (2,30mm x 6,50mm)