CF12JT22K0
Číslo produktu DigiKey
CF12JT22K0TR-ND - Páska a cívka (TR)
CF12JT22K0CT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CF12JT22K0
Popis
RES 22K OHM 5% 1/2W AXIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
22 kOhms ±5% 0,5W, 1/2W Rezistor s vývody do otvorů Axiální Uhlíková vrstva
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CF12JT22K0 Modely
Kategorie
Složení
Mfr
Teplotní koeficient
0/ -500ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Pouzdro
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Axiální
Odpor
Velikost / rozměry
0,106" prům. x 0,335" D (2,70mm x 8,50mm)