SCP30T515-DN je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
MFR Recommended
SolaHD
Skladem : 0
Katalogový list
AC nebo DC Napájecí zdroj na lištu DIN 3 Výstup 5V -15V 15V 3A, 500mA, 500mA
SCP30T515-DN
Číslo produktu DigiKey
2106-SCP30T515-DN-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SCP30T515-DN
Popis
AC/DC DIN RAIL SUP 5V +/-15V 30W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Napětí - výstup 3
15V
Proud - výstup (max)
3A, 500mA, 500mA
Řada
Výkon (W)
30W
Stav součásti
Zastaralé
Účinnost
68%
Provozní teplota
-25°C ~ 65°C
Počet výstupů
3
Střídavé napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
2,55" D x 1,29" Š x 4,71" V (65,0mm x 33,0mm x 120,0mm)
Stejnosměrné napětí - vstup (min.)
100V
Stejnosměrné napětí - vstup (max.)
375V
Minimální požadované zatížení
Ano
Napětí - výstup 1
5V