SCP30T515-UDN
Číslo produktu DigiKey
2106-SCP30T515-UDN-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SCP30T515-UDN
Popis
AC/DC DIN RAIL SUP 5V +/-15V 30W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
AC nebo DC Napájecí zdroj na lištu DIN 3 Výstup 5V 15V -15V 3A, 500mA, 500mA
Kategorie
Napětí - výstup 2
15V
Výrobce
SolaHD
Napětí - výstup 3
-15V
Řada
Proud - výstup (max)
3A, 500mA, 500mA
Výkon (W)
30W
Stav součásti
Aktivní
Účinnost
68%
Počet výstupů
3
Provozní teplota
-25°C ~ 65°C
Střídavé napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Stejnosměrné napětí - vstup (min.)
100V
Velikost / rozměry
2,55" D x 1,29" Š x 4,71" V (65,0mm x 33,0mm x 120,0mm)
Stejnosměrné napětí - vstup (max.)
375V
Napětí - výstup 1
5V