SCP30S48-DN je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
MFR Recommended
SolaHD
Skladem : 0
Obrázek pro SCP30S48-DN není k dispozici
SCP30S48-DN
Číslo produktu DigiKey
2106-SCP30S48-DN-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SCP30S48-DN
Popis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 29W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
AC nebo DC Napájecí zdroj na lištu DIN 1 Výstup 48V 600mA
Kategorie
Proud - výstup (max)
600mA
Výkon (W)
29W
Účinnost
77%
Stav součásti
Zastaralé
Provozní teplota
-25°C ~ 65°C
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
2,55" D x 1,29" Š x 4,71" V (65,0mm x 33,0mm x 120,0mm)
Střídavé napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Stejnosměrné napětí - vstup (min.)
100V
Minimální požadované zatížení
Ne
Stejnosměrné napětí - vstup (max.)
375V
Základní číslo produktu
Napětí - výstup 1
48V