Obrázek pro SCP30S48UDN není k dispozici
SCP30S48UDN
Číslo produktu DigiKey
2106-SCP30S48UDN-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SCP30S48UDN
Popis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 29W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
AC nebo DC Napájecí zdroj na lištu DIN 1 Výstup 48V 600mA
Kategorie
Napětí - výstup 1
48V
Proud - výstup (max)
600mA
Řada
Výkon (W)
29W
Stav součásti
Aktivní
Účinnost
77%
Provozní teplota
-25°C ~ 65°C
Počet výstupů
1
Střídavé napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
2,55" D x 1,29" Š x 4,71" V (65,0mm x 33,0mm x 120,0mm)
Stejnosměrné napětí - vstup (min.)
100V
Stejnosměrné napětí - vstup (max.)
375V