BZX84C5V1
Číslo produktu DigiKey
1655-BZX84C5V1TR-ND - Páska a cívka (TR)
1655-BZX84C5V1CT-ND - Řezaná páska (CT)
1655-BZX84C5V1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BZX84C5V1
Popis
DIODE ZENER 5.1V 350MW SOT23
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 5.1 V 350 mW ±5% Montáž na povrch SOT-23-3
Kategorie
Impedance (max) (Zzt)
60 Ohms
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
2 µA @ 2 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Zenerovo napětí (jmen.) (Vz)
Pouzdro
Tolerance
±5%
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-3
Výkon - max
350 mW