BZX84C5V1
Číslo produktu DigiKey
5245-BZX84C5V1-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BZX84C5V1
Popis
DIODE ZENER 5.1V 300MW SOT23
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 5.1 V 300 mW ±5% Montáž na povrch SOT-23-3 (TO-236)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BZX84C5V1 Modely
Kategorie
Impedance (max) (Zzt)
60 Ohms
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
2 µA @ 2 V
Balení
Pásek
Provozní teplota
-50°C ~ 150°C (TJ)
Tolerance
±5%
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-3 (TO-236)
Výkon - max
300 mW