CINT1175A2406K01 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
MFR Recommended
SL POWER / Advanced Energy
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
Bel Power Solutions
Skladem : 22
Katalogový list
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 24V 100 ~ 240VAC Vstup
CINT1175A1506K01
CINT1175A2406K01
Číslo produktu DigiKey
271-2803-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CINT1175A2406K01
Popis
AC/DC CONVERTER 24V 120W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Aplikace
ITE (komerční)
Mfr
Izolační napětí
4 kV
Řada
Účinnost
90%
Balení
Hromadné balení
Provozní teplota
-10°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Stav součásti
Datum posledního nákupu
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Umožňuje vstup DC, Výstup v pohotovostním režimu, Univerzální vstup
Typ
Otevřená konstrukce
Způsob montáže
Montáž na šasi
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
4,00" D x 2,00" Š x 1,30" V (101,6mm x 50,8mm x 33,0mm)
Napětí - vstup
100 ~ 240VAC
Schvalovací agentura
CE
Napětí - výstup 1
24V
Minimální požadované zatížení
Ano
Proud - výstup 1
5 A