FLS250-2024
Číslo produktu DigiKey
179-FLS250-2024-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FLS250-2024
Popis
AC/DC CONVERTER 24V 250W
Standardní dodací lhůta výrobce
35 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 24V 85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
FLS250-2024 Modely
Kategorie
Výkon (W)
Mfr
Aplikace
ITE (komerční)
Řada
Izolační napětí
4 kV
Balení
Krabice
Účinnost
94%
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Typ
Otevřená konstrukce
Vlastnosti
Počet výstupů
1
Způsob montáže
Montáž na šasi
Napětí - vstup
85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC
Velikost / rozměry
4,50" D x 2,50" Š x 1,58" V (114,3mm x 63,5mm x 40,1mm)
Napětí - výstup 1
24V
Schvalovací agentura
CB, CE, CSA, NEMKO, UL
Proud - výstup 1
14.5 A