511AAA125M000AAG není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Skyworks Solutions Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Skyworks Solutions Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
Direct
Connor Winfield
Skladem : 20
CTS-Frequency Controls
TXC CORPORATION
Skladem : 455
ECS Inc.
Novinka od společnosti DigiKey
125 MHz XO (Standardní) LVPECL Oscilátor 3,3V Povolit/zakázat 6-SMD, Bez přívodů
511AAA125M000AAG
Číslo produktu DigiKey
863-511AAA125M000AAG-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
511AAA125M000AAG
Popis
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVPECL
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Napájecí napětí
3,3V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±50ppm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Pásek
Odebíraný proud (max)
43mA
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Základní rezonátor
Pouzdro
6-SMD, Bez přívodů
Typ
Dodávaná velikost pouzdra
6-SMD (7x5)
Kmitočet
Velikost / rozměry
0,276" D x 0,197" Š (7,00mm x 5,00mm)
Funkce
Povolit/zakázat
Výška při usazení (max)
0,071" (1,80mm)
Výstup
LVPECL
Odebíraný proud (deaktivace) (max)
18mA