SIT1532AC-J5-DCC-32.768D
Číslo produktu DigiKey
1473-30156-2-ND - Páska a cívka (TR)
1473-30156-1-ND - Řezaná páska (CT)
1473-30156-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SIT1532AC-J5-DCC-32.768D
Popis
MEMS OSC XO 32.7680KHZ LVCMOS
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
32.768 kHz XO (Standardní) LVCMOS Oscilátor 1,2V ~ 3,63V 4-UFBGA, CSPBGA
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SIT1532AC-J5-DCC-32.768D Modely
Kategorie
Kmitočtová stabilita
±75ppm
Mfr
Provozní teplota
-10°C ~ 70°C
Řada
Odebíraný proud (max)
1,3µA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
4-UFBGA, CSPBGA
Základní rezonátor
Dodávaná velikost pouzdra
4-CSP (1,54x,84)
Typ
Velikost / rozměry
0,061" D x 0,033" Š (1,54mm x 0,84mm)
Kmitočet
Výška při usazení (max)
0,024" (0,60mm)
Výstup
LVCMOS
Základní číslo produktu
Napájecí napětí
1,2V ~ 3,63V