SIT1532AC-J5-DCC-32.768E
Číslo produktu DigiKey
1473-1313-2-ND - Páska a cívka (TR)
1473-1313-1-ND - Řezaná páska (CT)
1473-1313-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SIT1532AC-J5-DCC-32.768E
Popis
MEMS OSC XO 32.7680KHZ LVCMOS
Podrobný popis
32.768 kHz XO (Standardní) LVCMOS Oscilátor 1,2V ~ 3,63V 4-UFBGA, CSPBGA
Modely EDA/CAD
SIT1532AC-J5-DCC-32.768E Modely
Kategorie
Kmitočtová stabilita
+75ppm
Mfr
Provozní teplota
-10°C ~ 70°C
Řada
Odebíraný proud (max)
1,3µA
Velikost / rozměry
0,061" D x 0,033" Š (1,54mm x 0,84mm)
Kmitočet
Výška při usazení (max)
0,024" (0,60mm)
Napájecí napětí
1,2V ~ 3,63V