TANGO-24PA-RPSMA
Číslo produktu DigiKey
1788-1007-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TANGO-24PA-RPSMA
Popis
RF TXRX MOD ISM>1GHZRPSMA SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Všeobecné pásmo ISM > 1GHz Moduly transceiveru 2,4GHz Bez antény, RP-SMA Montáž na povrch
Kategorie
Výstupní výkon
20dBm
Mfr
Sériová rozhraní
SPI
Řada
Typ antény
Bez antény, RP-SMA
Balení
Hromadné balení
Použitý IO/součást
nRF24L01
Stav součásti
Aktivní
Napájecí napětí
1,8V ~ 3,6V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Způsob montáže
Montáž na povrch
RF skupina/standard
Všeobecné pásmo ISM > 1GHz
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Kmitočet
2,4GHz