LS044Q7DH01
Číslo produktu DigiKey
425-2910-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LS044Q7DH01
Popis
GRAPHIC DISPLAY MONOCHROME BLACK
Podrobný popis
Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Reflexní Černá Monochromatický Sériový 4,4" (111,76mm) 320 x 240 (QVGA)
Kategorie
Podsvětlení
Bez podsvětlení
Výrobce
Sharp Microelectronics
Počet obrazových bodů
320 x 240 (QVGA)
Balení
Nosič
Rozhraní
Sériový
Stav součásti
Aktivní
Barva grafiky
Černá
Typ displeje
Monochromatický
Barva pozadí
Bílá
Režim zobrazení
Reflexní
Rozteč bodů
0,28mm Š x 0,28mm V
Úhlopříčka obrazovky
4,4" (111,76mm)
Základní číslo produktu
Sledovací plocha
90,80mm Š x 68,40mm V