LS027B7DH01A
Číslo produktu DigiKey
425-2908-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LS027B7DH01A
Popis
GRAPHIC DISPLAY TFT - 2.7"
Podrobný popis
Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Reflexní TFT - monochromatický Sériový 2,7" (68,58mm) 400 x 240
Kategorie
Sledovací plocha
58,80mm Š x 35,28mm V
Výrobce
Sharp Microelectronics
Podsvětlení
Bez podsvětlení
Balení
Hromadné balení
Počet obrazových bodů
400 x 240
Stav součásti
Aktivní
Rozhraní
Sériový
Typ displeje
TFT - monochromatický
Rozteč bodů
0,15mm Š x 0,15mm V
Režim zobrazení
Reflexní
Základní číslo produktu
Úhlopříčka obrazovky
2,7" (68,58mm)