GNR30DHZ není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Sensata-Crydom
Skladem : 30
Katalogový list
Direct
Crouzet
Skladem : 8
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
How to Choose a Relay - Another Teaching Moment
GNR30DHZ
Číslo produktu DigiKey
646-1020-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GNR30DHZ
Popis
SSR RELAY SPST-NO 30A 48-600V
Napětí - vstup
4 ~ 32VDC
Mfr
Napětí - zátěž
48 V ~ 600 V
Řada
Zátěžný proud
30 A
Balení
Hromadné balení
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Provozní teplota
-20°C ~ 80°C