GNR30DCZH
Číslo produktu DigiKey
966-GNR30DCZH-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GNR30DCZH
Popis
SSR RELAY SPST-NO 30A 48-660V
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
GNR30DCZH Modely
Kategorie
Napětí - vstup
4 ~ 32VDC
Mfr
Napětí - zátěž
48 V ~ 660 V
Řada
Zátěžný proud
30 A
Balení
Krabice
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 80°C