GNR25DCZ je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
MFR Recommended
Sensata-Crydom
Skladem : 13
Katalogový list
Direct
Crouzet
Skladem : 3
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
How to Choose a Relay - Another Teaching Moment
GNR25DCZ
Číslo produktu DigiKey
646-1026-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GNR25DCZ
Popis
SSR RELAY 3PST-NO 25A 48-600V
Napětí - vstup
4 ~ 32VDC
Mfr
Napětí - zátěž
48 V ~ 600 V
Řada
Zátěžný proud
25 A
Balení
Hromadné balení
Stav součásti
Zastaralé
Provozní teplota
-20°C ~ 80°C