DR6760D25P
Číslo produktu DigiKey
172-DR6760D25P-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DR6760D25P
Popis
SSR RELAY 3PST-NO 25A 48-600V
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polovodičový Relé s optickou vazbou (fotorelé) 3PST-NO (3 tvar A) SSR s integrovaným chladičem
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
DR6760D25P Modely
Kategorie
Napětí - vstup
4 ~ 32VDC
Mfr
Napětí - zátěž
48 V ~ 600 V
Řada
Zátěžný proud
25 A
Balení
Hromadné balení
Provedení koncovky
Šroubová koncovka
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 80°C