GNR25BCZ je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
MFR Recommended
Sensata-Crydom
Skladem : 4
Katalogový list
Similar
Crouzet
Skladem : 1
GNR25BCZ
GNR25BCZ
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
GNR25BCZ
Číslo produktu DigiKey
646-1027-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GNR25BCZ
Popis
SSR RELAY 3PST-NO 25A 48-600V
Napětí - vstup
90 ~ 140VAC
Mfr
Napětí - zátěž
48 V ~ 600 V
Řada
Zátěžný proud
25 A
Balení
Hromadné balení
Stav součásti
Zastaralé
Provozní teplota
-20°C ~ 80°C