GNR25ACZH
Číslo produktu DigiKey
966-GNR25ACZH-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GNR25ACZH
Popis
SSR RELAY 3PST-NO 25A 24-660V
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polovodičový Relé s optickou vazbou (fotorelé) 3PST-NO (3 tvar A) Modul
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
GNR25ACZH Modely
Kategorie
Napětí - vstup
24 ~ 255VAC/DC
Mfr
Napětí - zátěž
24 V ~ 660 V
Řada
Zátěžný proud
25 A
Balení
Krabice
Provedení koncovky
Šroubová koncovka
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 80°C