D53TP25D
D53TP25D
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
D53TP25D
Číslo produktu DigiKey
CC1135-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
D53TP25D
Popis
SSR RELAY 3PST-NO 25A 48-530V
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Modely EDA/CAD
D53TP25D Modely
Kategorie
Napětí - vstup
4 ~ 32VDC
Mfr
Napětí - zátěž
48 V ~ 530 V
Řada
Zátěžný proud
25 A
Balení
Krabice
Provozní teplota
-40°C ~ 80°C