SCM040600
Číslo produktu DigiKey
3667-SCM040600-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SCM040600
Popis
SSR RELAY SPST-NO 40A 0-600V
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polovodičový Relé s optickou vazbou (fotorelé) SPST-NO (1 tvar A) Hokejový puk
Kategorie
Napětí - vstup
4,5 ~ 32VDC
Mfr
Napětí - zátěž
0 V ~ 600 V
Balení
Krabice
Zátěžný proud
40 A
Stav součásti
Aktivní
Odpor v zapnutém stavu (max)
140 mOhms
Způsob montáže
Montáž na šasi
Provozní teplota
-40°C ~ 90°C