UCLAMP1201P.TCT
Číslo produktu DigiKey
UCLAMP1201PTR-ND - Páska a cívka (TR)
UCLAMP1201PCT-ND - Řezaná páska (CT)
UCLAMP1201PDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
UCLAMP1201P.TCT
Popis
TVS DIODE 12VWM 25VC SLP1006P2
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
25V Svorka 8A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch SLP1006P2
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
UCLAMP1201P.TCT Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
8A (8/20µs)
Mfr
Špičkový impulzní výkon
200W
Řada
Ochrana napájecího vedení
Ne
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aplikace
Univerzální
Stav součásti
Aktivní
Kapacita při kmitočtu
60pF při 1MHz
Typ
Zener
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C (TJ)
Jednosměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
12V (max.)
Pouzdro
0402 (1006 metrický)
Průrazné napětí (min)
13,3V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
25V