BQ51003YFPR
Číslo produktu DigiKey
296-39952-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-39952-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-39952-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BQ51003YFPR
Popis
IC WIRELESS PWR RCVR 28DSBGA
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Bezdrátový přijímač energie PMIC 28-DSBGA
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BQ51003YFPR Modely
Kategorie
Napájecí napětí
4V ~ 10V
Výrobce
Texas Instruments
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
28-XFBGA, DSBGA
Aplikace
Bezdrátový přijímač energie
Dodávaná velikost pouzdra
28-DSBGA
Odebíraný proud
500mA