LC03-3.3.TBT
Číslo produktu DigiKey
LC03-3.3TR-ND - Páska a cívka (TR)
LC03-3.3CT-ND - Řezaná páska (CT)
LC03-3.3DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LC03-3.3.TBT
Popis
TVS DIODE 3.3VWM 18VC 8-SO
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
18V Svorka 100A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch 8-SO
Kategorie
Špičkový impulzní výkon
1800W (1,8kW)
Mfr
Ochrana napájecího vedení
Ano
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aplikace
Ethernet, Telecom
Stav součásti
Aktivní
Kapacita při kmitočtu
16pF při 1MHz
Typ
Řídicí (rail to rail)
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C (TJ)
Jednosměrné kanály
2
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
3,3V (max.)
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Omezovací napětí (max) při Ipp
18V
Dodávaná velikost pouzdra
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
100A (8/20µs)