LC03-3.3BTG
Číslo produktu DigiKey
F4205TR-ND - Páska a cívka (TR)
F4205CT-ND - Řezaná páska (CT)
F4205DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LC03-3.3BTG
Popis
TVS DIODE 3.3VWM 17VC 8-SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
17V Svorka 150A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch 8-SOIC
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
150A (8/20µs)
Mfr
Špičkový impulzní výkon
3300W (3,3kW)
Řada
Ochrana napájecího vedení
Ano
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aplikace
Ethernet
Stav součásti
Aktivní
Kapacita při kmitočtu
9pF při 1MHz
Typ
Zener
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Jednosměrné kanály
2
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
3,3V (max.)
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Průrazné napětí (min)
3,3V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
17V