LC1D80AP7 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Schneider Electric
Skladem : 2
Katalogový list
Stykač 3PST-NO (3 tvar A) 80 A 230VAC Cívka Montáž na šasi, Lišta DIN
TeSys Deca-The New Generation Motor Starters
SEN66 Air Quality Monitor Sensor Evaluation Kit - Unboxing | DigiKey
LC1D80AP7
Číslo produktu DigiKey
4008-LC1D80AP7-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LC1D80AP7
Popis
TESYS 3P EVLK CTR 80A 37KW AC3 2
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
LC1D80AP7 Modely
Kategorie
Spínací napětí
690VAC, 300VDC - max.
Výrobce
Schneider Electric
Vlastnosti
Pomocné kontakty
Řada
Provedení koncovky
Šroubová koncovka
Balení
Krabice
Provozní teplota
-40°C ~ 70°C
Stav součásti
Aktivní
Napětí přítahu
195,5VAC
Způsob montáže
Montáž na šasi, Lišta DIN
Napětí odpadu relé
69VAC
Napětí cívky
230VAC
Doba provozu
26 ms
Forma kontaktu
3PST-NO (3 tvar A)
Doba uvolnění
19 ms
Jmenovitý proud kontaktu
80 A