BZW04-111B
Číslo produktu DigiKey
4878-BZW04-111BTB-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BZW04-111B
Popis
TVS DIODE 111VWM 179VC DO204AC
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
179V Svorka 2,2A Ipp TVS dioda Průchozí otvor DO-204AC (DO-15)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BZW04-111B Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
2,2A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
400W
Balení
Hromadné balení
Ochrana napájecího vedení
Ne
Stav součásti
Aktivní
Aplikace
Univerzální
Typ
Zener
Provozní teplota
-50°C ~ 175°C (TJ)
Obousměrné kanály
1
Způsob montáže
Průchozí otvor
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
111V
Pouzdro
DO-204AC, DO-15, Axiální
Průrazné napětí (min)
124V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
179V