ATS22D17S6 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
MFR Recommended
Schneider Electric
Skladem : 0
Katalogový list
Měkký start / stop 195V ~ 660V Zdroj 17A 230 ~ 600V Zátěž
TeSys Island - The Innovative, Intelligent Motor Control Starter
Programming Basic Parameters on the Altistart ATS22 Soft Starter | Schneider Electric Support
ATS22D17S6
Číslo produktu DigiKey
4008-ATS22D17S6-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ATS22D17S6
Popis
SOFT STARTER-ATS22-CONTROL 220V-
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Měkký start / stop Zdroj 17A Zátěž
Katalogový list
Modely EDA/CAD
ATS22D17S6 Modely
Kategorie
Snímače barev - průmysl
1
Výrobce
Schneider Electric
Napětí - zátěž
230 ~ 600V
Řada
Proud - výstup
17A
Balení
Krabice
Výkon odebíraný zátěží
9000 W
Stav součásti
Datum posledního nákupu
Napájecí napětí
195V ~ 660V
Typ
Modul
Rozhraní
RS-485
Typ motoru
Motor AC
Způsob montáže
Montáž na šasi
Typ řídící jednotky / pohonu
Měkký start / stop
Provozní teplota
-10°C ~ 50°C