LC1D18BL
Číslo produktu DigiKey
4008-LC1D18BL-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LC1D18BL
Popis
TESYS 3P CTR 18A AC3 9KW 1NO1NC
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Stykač 3PST-NO (3 tvar A) 18 A 24VDC Cívka Montáž na šasi
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LC1D18BL Modely
Kategorie
Jmenovitý proud kontaktu
18 A
Spínací napětí
690VAC - max.
Řada
Vlastnosti
Pomocné kontakty, dioda
Provozní teplota
-40°C ~ 60°C
Způsob montáže
Montáž na šasi
Doba provozu
88.55 ms
Napětí cívky
24VDC