Obrázek pro SO-0575-01-01-02 není k dispozici
SO-0575-01-01-02
Číslo produktu DigiKey
612-SO-0575-01-01-02-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SO-0575-01-01-02
Popis
ROUND STANDOFF #4-40 SS 5.75MM
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kulatý rozpěrný šroub Závitový Č. 4-40 Nerezová ocel 0,226" (5,75mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SO-0575-01-01-02 Modely
Kategorie
Se závitem/bez závitu
Závitový
Mfr
Pohlaví
Samice, Silou vtlačit
Řada
Šroub, velikost závitu
Balení
Hromadné balení
Průměr - vnější
0,250" (6,35mm) 1/4"
Stav součásti
Aktivní
Odstup od desky
0,226" (5,75mm)