M3SWA-2-50DRB+
Číslo produktu DigiKey
3157-M3SWA-2-50DRB+TR-ND - Páska a cívka (TR)
3157-M3SWA-2-50DRB+CT-ND - Řezaná páska (CT)
3157-M3SWA-2-50DRB+DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
M3SWA-2-50DRB+
Popis
IC RF SWITCH SPDT 4.5GHZ 8DFN
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO RF přepínače Univerzální SPDT 50Ohm 8-DFN (3,25x3,25)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
M3SWA-2-50DRB+ Modely
Kategorie
Zkušební kmitočet
4,5GHz
Výrobce
Mini-Circuits
P1dB
25,4dBm
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
IIP3
46,5dBm
Stav součásti
Aktivní
Impedance
50Ohm
Typ tranzistoru RF
Univerzální
Napájecí napětí
4,75V ~ 5,25V
Topologie
Absorpční
Provozní teplota
-55°C ~ 100°C
Obvod
SPDT
Způsob montáže
Montáž na povrch
Kmitočtový rozsah
0Hz ~ 4,5GHz