RC2012F471CS je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Upgrade
Samsung Electro-Mechanics
Skladem : 0
Katalogový list
Direct
YAGEO
Skladem : 0
Katalogový list
Direct
Bourns Inc.
Bourns Inc.
TE Connectivity Passive Product
Panasonic Industry
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
Upgrade
Similar
Similar
Vishay Dale
Vishay Dale
470 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Čipový odpor 0805 (2012 metrický) Odolný proti vlhkosti Silná fólie
RC2012F471CS
Číslo produktu DigiKey
1276-5254-2-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RC2012F471CS
Popis
RES SMD 470 OHM 1% 1/8W 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
54 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
RC2012F471CS Modely
Kategorie
Vlastnosti
Odolný proti vlhkosti
Mfr
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,026" (0,65mm)