CL21B104KBFNNNF je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Direct
Samsung Electro-Mechanics
Skladem : 788 392
Katalogový list
Direct
Samsung Electro-Mechanics
Skladem : 6 841 046
Katalogový list
Upgrade
Parametrický ekvivalent
Parametrický ekvivalent
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
KEMET
KEMET
0.1 µF ±10% 50V Keramický kondenzátor X7R 0805 (2012 metrický)
CL21B104KBFNNNF
Číslo produktu DigiKey
CL21B104KBFNNNF-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CL21B104KBFNNNF
Popis
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
31 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
CL21B104KBFNNNF Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Řada
Aplikace
Balení
Páska a cívka (TR)
Způsob montáže
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±10%
Tloušťka (max)
0,053" (1,35mm)