CL21B104KBFNNNG | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | CL21B104KBFNNNG |
Popis | CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 31 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 0.1 µF ±10% 50V Keramický kondenzátor X7R 0805 (2012 metrický) |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | CL21B104KBFNNNG Modely |
Kategorie | Teplotní koeficient |
Mfr | Provozní teplota -55°C ~ 125°C |
Řada | Aplikace |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Způsob montáže |
Stav součásti Aktivní | Pouzdro 0805 (2012 metrický) |
Kapacita | Velikost / rozměry 0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm) |
Tolerance ±10% | Tloušťka (max) 0,053" (1,35mm) |