TBP02R2-381-03BE
Číslo produktu DigiKey
102-6493-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TBP02R2-381-03BE
Popis
TERM BLOCK HDR 3POS 3.81MM
Podrobný popis
3 Polohová svorkovnice Patice, Samčí piny, Opláštěný (4 strany) 0,150" (3,81mm) Vertikální Průchozí otvor
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TBP02R2-381-03BE Modely
Kategorie
Napětí - IEC
250 V
Proud UL
8 A
Řada
Napětí - UL
300 V
Barva
Modrá
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Počet pozic
3
Vlastnosti
Vodicí výřez
Kodéry - průmysl
3
Rozteč
0,150" (3,81mm)
Koncová délka kontaktu
0,138" (3,50mm)
Výška izolace
0,362" (9,20mm)
Způsob montáže
Průchozí otvor
Základní číslo produktu
Proud IEC
7A