TBP02R2-381-02BE
Číslo produktu DigiKey
102-6492-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TBP02R2-381-02BE
Popis
TERM BLOCK HDR 2POS 3.81MM
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 Polohová svorkovnice Patice, Samčí piny, Opláštěný (4 strany) 0,150" (3,81mm) Vertikální Průchozí otvor
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TBP02R2-381-02BE Modely
Kategorie
Napětí - IEC
250 V
Výrobce
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Proud UL
8 A
Řada
Napětí - UL
300 V
Balení
Sáček
Barva
Modrá
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Typ
Patice, Samčí piny, Opláštěný (4 strany)
Spojovací povrch kontaktu
Cín
Počet pozic
2
Vlastnosti
Vodicí výřez
Kodéry - průmysl
2
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Počet úrovní
1
Materiál kontaktu
Měděná slitina
Rozteč
0,150" (3,81mm)
Materiál tělesa
Polyamid (PA66), Nylon 6/6
Orientace patice
Vertikální
Koncová délka kontaktu
0,138" (3,50mm)
Provedení koncovky
Pájecí materiály
Výška izolace
0,362" (9,20mm)
Způsob montáže
Průchozí otvor
Základní číslo produktu
Proud IEC
7A