SPG176-56
Číslo produktu DigiKey
2223-SPG176-56-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SPG176-56
Popis
TEG, 8.8 V / 2 A OUTPUT, 56 X 56
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
TEG (termoelektrický generátor) 17,6W při 27°C 2 A 300°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SPG176-56 Modely
Kategorie
Výška
4,50mm
Výrobce
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Počet stupňů
1
Balení
Krabice
Max. proud
2 A
Stav součásti
Aktivní
Napětí - max
8.8 V
Typ
TEG (termoelektrický generátor)
Odpor
4.4 Ohms
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 56,00mm D x 56,00mm Š
Provozní teplota
300°C
Qmax při Th
17,6W při 27°C